האקדמיה להורים של הדרך אל האושר - העמותה לשגשוג ובטחון במזהת
חפש
מומלצים!

מי היה רון האברד - האקדמיה להורים

האקדמיה להורים מאושרת להביא לכם קטע מראיון נדיר עם מייסד האקדמיה להורים ומנכ"ל העמותה לשגשוג ובטחון. 

    

בראיון מגלה מר וידיסלבסקי את המטרות לשמן הוקמו העמותה והאקדמיה להורים, מדוע כל השירותים של העמותה ניתנים בחינם, מידת הסיפוק המתלווה לעבודת הקודש הזו, ואיך זה עובד בפועל.

 

 

תוכן הקטע

רון האברד שכתב את הספרון ʺהדרך אל האושרʺ, בעצם חקר אלפי אנשים מכל מיני מדינות ובדק אנשים מצליחים, מה מאפיין אותם? ספורטאים מצליחים, אמנים מצליחים, עקרות בית מצליחות, מנהלי עסקים מצליחים, תלמידים מצטיינים. והוא ראה שיש מספר כללים שמאפיינים את האנשים שמצליחים. יש בעצם את הסודות שלהם להצלחה. מצד שני הוא חקר אנשים שנכשלים: כאלה שיש להם בעיות, צרות, לוזרים, כאלו שנכשלים באופן שוטף והוא ראה שאת אותם כללים שאנשים מצליחים מיישמים, הם בעצם פועלים כנגד או באופן הפוך ממה שאנשים מצליחים פועלים. ומתוך זה הוא גיבש 21 כללים שכשמיישמים אותם אפשר להצליח בכל תחום בחיים וכשמפרים אותם, כשמבצעים פעולות שנוגדות אותם: מתדרדרים, נכשלים, בעצם לא מצליחים בחיים.

 

אנו מקווים שקטע זה היה בעל ערך עבורך.

 

ניתן לצפות בקטעים נוספים מהראיון בערוץ הוידיאו של אתר האקדמיה להורים.

  

אם עדיין לא השתתפת בסדנה של האקדמיה להורים, ניתן לעשות זאת בחינם באחד מ-15 הסניפים הפרושים ברחבי הארץ (על בסיס מקום פנוי) - התקשר/י כעת 03-5610410.

 

נשמח לתגובתך בתחתית הדף.

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'מי היה רון האברד - האקדמיה להורים שתף עם החברים בטוויטר את 'מי היה רון האברד - האקדמיה להורים