האקדמיה להורים של הדרך אל האושר - העמותה לשגשוג ובטחון במזהת
חפש
מומלצים!

מה המטרות ביחס לעתיד - האקדמיה להורים

האקדמיה להורים מאושרת להביא לכם קטע מראיון נדיר עם מייסד האקדמיה להורים ומנכ"ל העמותה לשגשוג ובטחון. 

    

בראיון מגלה מר וידיסלבסקי את המטרות לשמן הוקמו העמותה והאקדמיה להורים, מדוע כל השירותים של העמותה ניתנים בחינם, מידת הסיפוק המתלווה לעבודת הקודש הזו, ואיך זה עובד בפועל.

 

 

תוכן הקטע

העמותה שלנו מהיום שהיא קמה ועד היום - כל שנה היא גדלה ומתרחבת. המטרה שלנו כל שנה לעזור ליותר אנשים. היום אנחנו בעצם העמותה הכי גדולה במדינה שעוזרת לאנשים באופן שבו אנחנו עוזרים בהרצאות, בפעילויות ובנושאים האלו אנחנו העמותה הכי גדולה במדינת ישראל ובמשך כבר 9 שנים מאז שהתחלנו את ההרצאות, אנחנו כל שנה מעבירים הרצאות לכמות יותר גדולה של אנשים. המטרה שלנו להמשיך ולהתרחב ובעצם מדי שנה לספק סיוע ליותר ויותר אנשים. אנחנו גדלים בדרך כלל בין 15 ל-25 אחוז כל שנה. כך שאנחנו רוצים להגיע שלב הבא לקרוב ל-600,000 איש שיקבלו הרצאות, לאחר מכן 700,000 וכן הלאה. כשהמטרה שלנו בסופו של דבר להגיע לכל האוכלוסיה כדי לתת להם שירות. הדרך שאנחנו עושים את זה מצד אחד יש לנו יותר מתנדבים שהעמותה גדלה מצד שני אנחנו גם משפרים ומשכללים את הדרכים שבהם אנחנו מעבירים את הפעילויות.

 

אנו מקווים שקטע זה היה בעל ערך עבורך.

 

ניתן לצפות בקטעים נוספים מהראיון בערוץ הוידיאו של אתר האקדמיה להורים.

  

אם עדיין לא השתתפת בסדנה של האקדמיה להורים, ניתן לעשות זאת בחינם באחד מ-15 הסניפים הפרושים ברחבי הארץ (על בסיס מקום פנוי) - התקשר/י כעת 03-5610410.

 

נשמח לתגובתך בתחתית הדף.

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'מה המטרות ביחס לעתיד - האקדמיה להורים שתף עם החברים בטוויטר את 'מה המטרות ביחס לעתיד - האקדמיה להורים