האקדמיה להורים של הדרך אל האושר - העמותה לשגשוג ובטחון במזהת
חפש
מומלצים!

למה בעצם שאני אתרום - האקדמיה להורים

האקדמיה להורים מאושרת להביא לכם קטע מראיון נדיר עם מייסד האקדמיה להורים ומנכ"ל העמותה לשגשוג ובטחון. 

    

בראיון מגלה מר וידיסלבסקי את המטרות לשמן הוקמו העמותה והאקדמיה להורים, מדוע כל השירותים של העמותה ניתנים בחינם, מידת הסיפוק המתלווה לעבודת הקודש הזו, ואיך זה עובד בפועל.

 

 

תוכן הקטע

בעצם אתה יכול לשאול את עצמך – מה אני מקבל מזה שאני תורם? אני יכול להגיד לך מה מקבלים אנשים שתרמו עד עכשיו – מה הם מספרים ומה אני באופן אישי שאני תורם - מה אני מקבל. קודם כל – מה שאתה מקבל זה סביבה או בעצם מדינה שהרבה יותר נעים לחיות בה. אתה תורם כסף, אנחנו מספקים שירות שמצד אחד עוזר לאנשים להוריד את האלימות ולהעלות את רמת ההצלחה והאושר שלהם. תחשוב על זה שהילד שלך הולך לביʺס ויש אצלו בכיתה שמונה ילדים מופרעים. מרביצים, מקללים, חס וחלילה מגיעים לדקירות ולעומת זאת שאנחנו עושים פעילויות, לאט לאט זה יורד ופתאום בכתה של הילד שלך אין יותר אלימות. לא צריך להביא מאבטחים, לא צריך עובדות סוציאליות נוספות לתגבור ולטפל בכל המשברים שנוצרים. זה רווח אישי שלך. באופן דומה, אם יש פחות אלימות בחברה, פחות צריכים להוציא כסף על אבטחה, על טיפול בתקריות, על סיטואציות לא נעימות – וזה רווח אישי שלך בתור אזרח. המדינה משתפרת ואתה מרוויח מזה. מעבר לזה, אני יכול להגיד לך שהתורמים מרגישים תחושה אישית מאד טובה של סיפוק, תחושה מאד גדולה של סיפוק. הרגשה טובה של סיפוק. שבעצם הם יודעים שהם לא יושבים בבית מול הטלויזיה ומקטרים על הממשלה, על המחאות, על התקציבים, על מה שקורה פה אלא אתה באופן אישי יכול להתחיל לעשות משהו לשפר את המצב. זה לא משהו של מה בכך שמי שיש לו, שניתנת לו הזדמנות פשוט לפעול ולשנות את המציאות. למען האמת, אני חושב שתסכים איתי שכל אחד היה רוצה לעשות משהו לגבי המצב אבל הוא לא יודע איך. ובשביל זה אנחנו נמצאים פה כדי לעשות ביחד איתך את הפעילות. כל מה שאנחנו צריכים זה את התרומה שלך. ובעזרתה אנחנו עושים את הפעילות שאתה שותף מלא אליה.

 

אנו מקווים שקטע זה היה בעל ערך עבורך.

 

ניתן לצפות בקטעים נוספים מהראיון בערוץ הוידיאו של אתר האקדמיה להורים.

  

אם עדיין לא השתתפת בסדנה של האקדמיה להורים, ניתן לעשות זאת בחינם באחד מ-15 הסניפים הפרושים ברחבי הארץ (על בסיס מקום פנוי) - התקשר/י כעת 03-5610410.

 

נשמח לתגובתך בתחתית הדף.

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'למה  בעצם שאני אתרום - האקדמיה להורים שתף עם החברים בטוויטר את 'למה  בעצם שאני אתרום - האקדמיה להורים