האקדמיה להורים של הדרך אל האושר - העמותה לשגשוג ובטחון במזהת
חפש
מומלצים!

שלושה עקרונות לחינוך - קן רובינסון (כתוביות בעברית)

(איך לחמוק מעמק המוות של החינוך)

 

פרופʹ קן רובינסון באחת ההרצאות הטובות שלו אי פעם מסביר מהם העקרונות שצריכים לעמוד ביסודה של מערכות חינוך במאה ה-21 וכיצד המערכות הקיימות (המבוססות על עקרונות המאה ה19) אינן מחנכות או מלמדות באמת.

 

 

לחץ על התמונה להפעלת הסרטון - הנאה מובטחת

 

תוכן ההרצאה

תודה רבה לכם.

 

עברתי לאמריקה לפני 12 שנים. עם אשתי טרי ועם שני ילדינו. בעצם, האמת היא שעברנו ללוס אנג'לס-- (צחוק)-- במחשבה שעברנו לאמריקה, אך בכל מקרה, זו רק טיסה קצרה מלוס אנג'לס לאמריקה.

 

הגעתי לכאן לפני 12 שנים, וכשהגעתי לכאן, נאמרו לי כל מיני דברים, כמו: "האמריקאים לא מבינים אירוניה." כבר שמעתם את הרעיון הזה? זה לא נכון. טיילתי לאורכה ולרוחבה של הארץ הזאת. ולא מצאתי שום ראיה לכך שהאמריקאים לא מבינים אירוניה. זה אחד מאותם מיתוסים תרבותיים, כמו, "הבריטים הם מאופקים." אני לא יודע למה אנשים חושבים כך. הרי פלשנו לכל מדינה שנקרתה בדרכנו. (צחוק) אבל לא נכון שהאמריקאים לא מבינים אירוניה, אני רק רוצה שתדעו שזה מה שאנשים אומרים עליכם מאחורי גבכם. שכאשר אתם יוצאים מחדרי סלון באירופה, אנשים אומרים, "תודה לאל, איש לא נהג באירוניה בנוכחותכם."

  

להמשך... - לחץ כאן ◄

  

מה דעתך?

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'שלושה עקרונות לחינוך - קן רובינסון שתף עם החברים בטוויטר את 'שלושה עקרונות לחינוך - קן רובינסון