האקדמיה להורים של הדרך אל האושר - העמותה לשגשוג ובטחון במזהת
חפש
מומלצים!

חיסון מנטלי לקורונה - מכללת רטר NLP ודימיון מודרך

הרבה אנשים רוצים לחיות חיים מלאים, בריאים ועם הגשמה. זוגיות בריאה ומאושרת, לעבוד במה שהם אוהבים, לזכות בבריאות פיזית ונפשית,  להיות הורים עם ילדים שמחים, לחיות ללא דאגות, ליצור יחסים טובים עם בני המשפחה וחברים, להגשים את החלומות שלנו, ולחיות חיים משמעותיים ומספקים. 


הבשורה הטובה היא, שעם כל הקושי והמורכבות של החיים, יש כלי זמין ונגיש עבור כל אחד מאתנו, שיכול לעזור לשנות את המצב – ולכלי העוצמתי והמופלא הזה קוראים "דמיון מודרך". 


בעקבות החשש הגובר בקרב ישראלים רבים, וכן לאור מתח נפשי בשל קורונה - מכללת רטר החליטה לעשות מעשה ולהקליט דמיון מודרך לחיסון מנטאלי גם בעברית.


 

תנאי שימוש

קורס הישרדות קורונה, החיסון המנטלי לקורונה, של חברת וידיס שירותי ניהול בע"מ, מקוריין על ידי דני וידיסלבסקי, וכנאמר בקורס דני וידיסלבסקי לא רופא, לא מוסמך לתת יעוץ רפואי, ואין בסרטון זה או אחר משום תחליף לקבלת ייעוץ רפואי מתאים.


אין בדברים המועברים בקורס, ו/או בדברים הנאמרים על ידי וידיסלבסקי בכלל משום ייעוץ רפואי ו/או משום המלצה לפעולה כזו או אחרת.


יישום העצות וההמלצות בקורס, אם יעשה, יעשה על דעת הצופה ועל אחריותו בלבד.


וידיס שירותי ניהול בע"מ ו/או מר דני וידיסלבסקי לא יהיו אחראים, ביחד או לחוד, בשום צורה או דרך לכל תוצאה חיובית או שלילית, לרבות נזקים שיגרמו, אם יגרמו, כתוצאה מיישום או ניסיון ליישם איזה מהעצות במסגרת הקורס, למעט האחריות הניתנת  לרוכשים כמפורט באתר החברה.


יש לכבד את החוק והנחיות המדינה ולפעול על פיהן. 


בכל מקרה של הופעת סימפטומים ו/או חשש להדבקות, יש לפעול לפי הנחיות המדינה והחוק 


כמו כן אין בדברים הנאמרים על ידי דני וידיסלבסקי בסרטונים ו/או בפוסטים ו/או בקבוצות משום ייעוץ רפואי ו/או משום המלצה לפעולה כזו או אחרת, אלא קריאה להתבוננות ובחינה אישית של הדברים מזוויות שונות. ולפנות מייד לטיפול רפואי מתאים.

(תגיות: משרד הבריאות | זהירות | דני וידיסלבסקי)

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'חיסון מנטלי לקורונה - מכללת רטר NLP ודימיון מודרך שתף עם החברים בטוויטר את 'חיסון מנטלי לקורונה - מכללת רטר NLP ודימיון מודרך