האקדמיה להורים של הדרך אל האושר - העמותה לשגשוג ובטחון במזהת
חפש
מומלצים!

ערוץ הוידיאו של האקדמיה להורים

קטעי וידאו מרגשים ומחכימים הנוגעים להורות ולילדים

The Responsibility Song

Children of Volunteers in the Association of The Way to Happiness - The Parents Academy, singing the The Responsibility Song (from the play: What About the Water? )
▪ ▪ ▪ ◄◄

מה זה? סרט קצר על כבוד להורים

סרטון קצר ומרגש על יחסים בין בן לאביו המזדקן. סיטואציה קצרה של על הספסל מעבירה מתוכה עולם שלם של יחסים בין ילדים להוריהם. נא להכין ממחטות.
▪ ▪ ▪ ◄◄

השולף שמואל שעיה

ב-2008 שמואל שעיה, מרצה בכיר של האקדמיה להורים, הרצה לקבוצת גננות בנושא ערכים ומניעת אלימות. אורח שנכח בהרצאה הכין סרטון שהופץ ברשת. כנס ושתף.
▪ ▪ ▪ ◄◄

שיר האחריות - ילדי העמותה

ילדי המתנדבים אושר - התנועה לקידום ערכים וכישורי חיים בישראל - מפעילת האקדמיה להורים, שרים את שיר האחריות מתוך ההצגה: ʺמה עם המים?!ʺ (שילמן הפקות - תיאטרון למען הסביבה) מילים : מיה שילו
▪ ▪ ▪ ◄◄

פרופסור דורון לנצט

פרופסור דורון לנצטמפגש בין דורון לנצט ממכון ויצמן למדע לאמת של קורונה עם דני וידיסלבסקי, מאסטר בניהול ומומחה בהתנהגות אנושית, האם הסגר מזיק או עוזר?דני וידיסלבסקי, מאסטר בניהול ומומחה...
▪ ▪ ▪ ◄◄


הורים רבים מודאגים היום יותר מתמיד עקב החדשות לגבי וירוס הקורונה. ד"ר יפעת עבדי קורק מספקת מידע פוקח עיניים לגבי הוירוס שמייצר היסטריה בעולם. בראיון נחשפת האמת על וירוס הקורונה ונמתחת ביקורת חריפה על התנהלות המדינה בטיפול סביב ההתמודדות עם הנגיף.


דני וידיסלבסקי, מומחה להתנהגות אנושית ומאסטר בניהול מקריית אונו, ממשיך לחשוף את מחדלי המערכת ואת האמת מאחורי הקורונה.


בראיון שקיים עם ד"ר יפעת עבדי קורק – Phd ,MBA באפידמיולוגיה מולקולרית הוא חושף לראשונה נתונים שידהימו אתכם על הדרך שבה התמודדה מערכת הבריאות של מדינת ישראל עם הנגיף.  בין השאר נחשפת האמת על מכונות ההנשמה, על כמות החולים האמיתית שהייתה בישראל ועל הפגיעה הקשה בחולים הרגילים.

בראיון, שאורך כשעה, מותחת ד"ר עבדי קורק ביקורת חריפה על התנהלות המדינה בטיפול סביב ההתמודדות עם הנגיף.


/sddefault.jpg" border="0" class="MidImageSize"/>

דʺר יפעת עבדי קורק

הורים רבים מודאגים היום יותר מתמיד עקב החדשות לגבי וירוס הקורונה. דʺר יפעת עבדי קורק מספקת מידע פוקח עיניים לגבי הוירוס שמייצר היסטריה בעולם. דני וידיסלבסקי מאסטר בניהול ומומחה להתנהגות
▪ ▪ ▪ ◄◄

 

רוצה להשתתף באקדמיה להורים?

להשתתפות בהרצאה חינם - מלא את פרטיך כעת, ולחץ 'אני מעוניין. הזמינו אותי חינם!'

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'וידאו שתף עם החברים בטוויטר את 'וידאו