האקדמיה להורים של הדרך אל האושר - העמותה לשגשוג ובטחון במזהת
חפש
מומלצים!

ערוץ הוידיאו של האקדמיה להורים

קטעי וידאו מרגשים ומחכימים הנוגעים להורות ולילדים

ילד יתום בן 6 החליט ש-33,000 אנשים יהיו מאושרים יותר

גʹיידן הייז, התייתם מאביו בגיל 4, ובגיל 6 התייתם מאימו. הוא ראה שיש אנשים עצובים. הוא החליט לגרום לאנשים להיות שמחים יותר ולחייך. הוא שם לעצמו יעד לגרום באופן אישי ל-33,000 אנשים לחייך.
▪ ▪ ▪ ◄◄

האם שיעורי הבית מועילים לתלמידים?

דʺר אליעזר יריב, פסיכולוג חינוכי, מתארח בתוכנית ʺלונדון את קירשנבאוםʺ ומטיל ספק רב בשיטה חינוכית שנהוגה למעלה מ-100 שנה ברחבי העולם ומתבררת היום על פי מחקרים רבים כפעילות חינוכית לא יעי
▪ ▪ ▪ ◄◄

האם צריך שיעורי בית

מומלץ לכל הורה לצפות כעת: תוכנית המגזין של ערוץ 10 בודקת - האם צריך שיעורי בית? האם באמת צריך שיעורי בית? האם התועלת של שיעורי בית עולה על הנזקים?
▪ ▪ ▪ ◄◄

תודה אימא - לקום מחדש על הרגליים

להכין ממחטות! 2 דקות מרגשות במיוחד! לקראת אולימפיאדת החורף, סרטון חדש מהסדרה ʺתודה אימאʺ, מציג את תהליך הלימוד של ילדים והחשיבות של אהבה ועזרה לילדים ותמיכה בהם לכל אורך הדרך...
▪ ▪ ▪ ◄◄

סבון של תקווה

איך גורמים לילדים לשטוף ידיים ולהתרחץ? עקב בעיית היגיינה קשה בדרום אפריקה, ילדים רבים מתים ממחלות שניתנות למניעה כמו זיהום במעיים, שלשול, דלקת ראיות וכולירה. צפו בפתרון חינוכי גאוני.
▪ ▪ ▪ ◄◄

מהם הכלים הנכונים לגידול ילדים בראיון רדיו נדיר

ראיון רדיו נדיר מייסד האקדמיה להורים. איך פותרים סכסוכים במשפחה? מה המפתח להצלחת הילד? מתי ילדים מתחצפים? מתי ילדים עושים דווקא? אילו ילדים הם עקשנים ולמה? מי מנצח במאבקים עם ילדים?
▪ ▪ ▪ ◄◄

 

רוצה להשתתף באקדמיה להורים?

להשתתפות בהרצאה חינם - מלא את פרטיך כעת, ולחץ 'אני מעוניין. הזמינו אותי חינם!'

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'וידאו שתף עם החברים בטוויטר את 'וידאו