האקדמיה להורים של הדרך אל האושר - העמותה לשגשוג ובטחון במזהת
חפש

סגל מנהלי

אנשי הסגל המנהלי הינם האנשים אשר דואגים לכל מחברים את כל החלקים ב"פאזל", על מנת שמפגשי "האקדמיה להורים" יתקיימו בהצלחה.
 
פעילות האקדמיה להורים מורכבת ממרכיבים רבים: מרצים, משתתפים, סניפים ועוד. מי שמחבר, "מדביק" ומנווט בין כולם הם אנשי הצוות המנהלי של האקדמיה להורים.
 
כפי שניתן לראות בכל פעילות למען הזולת, ובמיוחד בפעילות שנעשית בהתנדבות למען הקהילה - צריך אנשים עם לב גדול ואכפתיות אמיתית בכדי שאלה יתמידו במלאכתם לאורך שעות רבות בכל שבוע, ויעשו את כל מה שנדרש כדי להגיש עזרה אפקטיבית לקהילה.
 
הצוות המנהלי שלנו עוסק במגוון רב של פעילויות: מתן מענה להורים שפונים בבקשה להשתתף באקדמיה להורים, אירוח המשתתפים בסניף הקרוב למקום מגוריהם, סיוע למרצה בכל הדרוש לפני, במהלך ובתום המפגשים, דאגה לכיבוד קל למשתתפים בתחילת כל מפגש, וסידור וניקוי המקום בסיום המפגש, טיפול בניירת ובכל האדמיניסטרציה הנחוצה לניהול יעיל של האקדמיה להורים ועוד ועוד ועוד.
 
בקצרה ניתן לומר שהסגל המנהלי על תפקידיו השונים אחראי על הלוגיסטיקה בכדי שהכל יעבוד כמו שצריך, כך שנוכל לתת שירות למספר הולך וגדל של הורים.
 
התמורה שלהם בגין כל העבודה הרבה הינה – משתתפי אקדמיה (הורים, רווקים והורים לעתיד) מאושרים, אשר צויידו בכלים יעילים לשיפור החיים שלהם ושל ילדיהם. זה "השכר" שלהם, ובשביל זה הם מבצעים את מלאכתם.

הנך מוזמן לקרוא מספר מילים על כל אחד ואחת מהאנשים האלה.

 ► דף קודם בסגל מנהלי  דף הבא בסגל מנהלי ◄ 

ויקטוריה לשצינסקי

כמנהלת בכירה בעמותה לשגשוג ובטחון, אני מקבלת סיפורי הצלחה ומכתבי תודה רבים עם הבנות והישגים מרגשים של הורים מהסניפים השונים של האקדמיה להורים, וזה כיף אדיר כל ילד נוסף שנעשה מאושר יותר
▪ ▪ ▪ ◄◄

חני רונן

התובנות שלי מהדברים המועברים; היכולת של המנחה להתייחס לשאלות האנשים בזמן אמת ולהציע פתרונות שאפשר ליישם; יכולותיו לפתרון בעיות. וגם אופן העברת הנושאים: בדʺכ בשילוב הומור ודוגמאות גם...
▪ ▪ ▪ ◄◄

דיקלה גולן

לראות איך ההורים מגיעים להבנות במהלך השיעורים ויוצאים מאושרים בדרכם לשפר את היחסים עם הילדים שלהם.
▪ ▪ ▪ ◄◄

מירי יפת

הכי הרבה סיפוק יש לי מלראות את ההורים שמגיעים לאקדמיה מידי שבוע ומספרים על שינויים: בחיי המשפחה, עם הילדים, בזוגיות וגם עם הסובבים אותם בעבודה ובכל חוג חברתי אחר.
▪ ▪ ▪ ◄◄

רובי ראובני

הדבר שגורם לי הכי הרבה סיפוק זה לראות את מנכל העמותה, מר דני וידיסלבסקי מרצה - לא חשוב באיזה נושא. למרות שלי אישית עדיין אין ילדים, אני לומד המון כיוון שזאת לדעתי זה אקדמיה ליחסי אנוש..
▪ ▪ ▪ ◄◄

הדר דרורי

מנהלת עצומה להפחתת מימדי האלימות בבתי הספר, מתרגמת ומארחת האקדמיה להורים ברמת השרון
▪ ▪ ▪ ◄◄

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'סגל מנהלי חלק 2 שתף עם החברים בטוויטר את 'סגל מנהלי חלק 2